Plus Set Yatak kumaşındaki anti bakteriyel özelliği sayesinde sağlıklı uyuyacaksınız. Ortopedik özelliği sayesinde uyku kalitenizi artıracak, güne daha dinlenmiş ve huzurlu bir şekilde uyanacaksınız.

Plus Set Yatak | Japones Plus Set Yatak
Plus Set Yatak Görseli
Plus Set Yatak Kesiti

Plus Set Yatak Özellikleri

  • Plus Set Yataklar, kullanılan 32 dns 6 cm kalınlığında touch sünger ile yatak üzerinde katman oluşturarak rahat kullanımı uzun yıllara yayar.

  • İpeksi bir dokunuş için touch sünger. Normal süngerlerden dökülme ve kopmaya karşı 10 kat daha dayanıklı.

  • Touch sünger ipeksi yüzeyi, alev geciktirici özelliği, yumuşak elyaf dolgu malzemesi ile ideal konfor sunar.

  • Ayrıca touch sünger dengeli vücut tepkisi sistemi sayesinde ile rahat bir uyku geçireceksiniz.

  • Özel antibakteriyel kumaş 300 gr/m2 anti bakteriyel kumaş ile yatakta zaman içinde bakteri oluşumu engellenmiş olur.

  • 200gr/m2 elyaf 1.5 cm sünger ile kapitonelenerek uykunuzun konforunu arttırır. 14.5 cm yüksekliğinde 2.30 mm kalınlığındaki bonel yaylar birbirine spiral formundaki teller ile bağlıdır.

  • Ayrıca vücut ağırlığının yoğunlaştığı bölgelerde çökme olasılığını ortadan kaldırmak için ısıl işleme tabi tutulmuştur. 18 dns destekliyici takoz sünger ile yatak üzerinde geniş bir alan sağlar ve yatağın zaman içinde formunun bozulması engeller 1000 gr/m2 sert keçe vücudun ağırlığını tüm yüzeye eşit olarak dağıtır.

Havalandırmalı Spacer Yan Kumaş

Havalandırmalı Spacer Yan Kumaş

Ortopedik

Ortopedik

Çift Yönlü Kullanım

Çift Yönlü Kullanım

Anti Stress

Anti Stres

23 cm Yatak Yüksekliği

23 cm Yatak Yüksekliği

Bonel Yay

Bonel Yay 2.30 – 14.5 cm

Örme Kumaş

Örme Kumaş

Yüksek Yoğunlukta Destek Sünger

Yüksek Yoğunlukta Destek Sünger

Kısaca lif topluluğudur diyebiliriz. Birçok özelliği vardır. Birbirine yapışabilme, bükülebilme, gerilme ve kopma mukavemeti bu özelliklere birer örnek olarak gösterilebilir. Rekli ve renksiz olabilir, boyu da enine göre çok daha uzundur.

Kaba ve kalın bir kumaştır. Deve, lama, koyun, tavşan gibi memeli hayvanların yünleri ve tiftik keçisinin kılları kullanılarak üretilir. Üretimi su, sabun ve ısı yardımıyla liflerin birbiri arasına girmesi ve dövülmesi ile oluşur.

Yay sargılarının birbirine spiral formundaki teller ile bağlanması ile oluşan yaylara Bonel Yay denir. Yay sargılarının bağlantı durumlarına göre isimlendirme yapılmıştır. Örnek olarak Paket yay sisteminde yay sargıları birbirine birbirlerine bağlı değildir.

İnsandaki Kemik, Eklem, Kas ve Sinir Sistemini destekleyen yapıda üretilen ürünler için kullanılan kelimedir. Ortopedi: Hareketi sağlayan organ bozukluklarını tedavi eden bilim dalıdır.

İpliksi yapılardır. Her türlü maddeyi oluşturan ince ve uzun parçalardır. Pırasa sebzesi, insan kası, ipliği oluşturan pamuk parçaları liflere örnek olarak verilebilir.

Keten bitkisinden üretilir. Pamuk lifine benzer yapıdadır. Pamuktan daha sağlam ve parlaktır. Keten Kumaş Nem emici, ısıya dayanıklı, esnemez, toz çekmez, ses ve ısı yalıtımı sağlar, güneşte solmaz.