Tuğra Yatak vücutta biriken statik elektriği uzaklaştıran teknolojisi ile sizi stresten arındırır ve güne daha dinlenmiş ve güçlü bir şekilde uyanmanızı sağlar.

Tuğra Yatak | Japones Tuğra Yatak

Tuğra Yatak Özellikleri

  • Tuğra Yataklar 18 dns 2,5 cm kalınlığındaki süngeri ile ortopedik ve yumuşak bir uyku keyfi yaşatır.

  • Havalandırmalı spacer yan duvar mevcuttur.

  • 220 gr/m2 özel örme anti stres kumaş ile günün yorgunluğunu yatakta bırakırsınız.

  • 14.5 cm yükseklşğinde 2.30 mm kalınlığındaki bonel yaylar birbirine sprial formundaki teller ile bağlıdır.

  • Ayrıca vücut ağırlığının yoğunlaştığı bölgelerde çökme olasılığını ortadan kaldırmak için ısıl işleme tabi tutulmuştur.

  • 200 gr/m2 elyaf ile uykunuzun konforunu arttırır.

  • 18 dns destekleyici takoz sünger ile yatak üzerinde geniş bir alan sağlar ve yatağın zaman içinde formunun bozulmasını engeller.

  • 1000 gr/m2 sert keçe vücudun ağırlığını tüm yüzeye eşit olarak dağıtır.

Havalandırmalı Spacer Yan Kumaş

Havalandırmalı Spacer Yan Kumaş

Ortopedik

Ortopedik

Çift Yönlü Kullanım

Çift Yönlü Kullanım

Anti Stress

Anti Stres

23 cm Yatak Yüksekliği

23 cm Yatak Yüksekliği

Bonel Yay

Bonel Yay 2.30 – 14.5 cm

Örme Kumaş

Örme Kumaş

Yüksek Yoğunlukta Destek Sünger

Yüksek Yoğunlukta Destek Sünger

Kısaca lif topluluğudur diyebiliriz. Birçok özelliği vardır. Birbirine yapışabilme, bükülebilme, gerilme ve kopma mukavemeti bu özelliklere birer örnek olarak gösterilebilir. Rekli ve renksiz olabilir, boyu da enine göre çok daha uzundur.

Kaba ve kalın bir kumaştır. Deve, lama, koyun, tavşan gibi memeli hayvanların yünleri ve tiftik keçisinin kılları kullanılarak üretilir. Üretimi su, sabun ve ısı yardımıyla liflerin birbiri arasına girmesi ve dövülmesi ile oluşur.

Yay sargılarının birbirine spiral formundaki teller ile bağlanması ile oluşan yaylara Bonel Yay denir. Yay sargılarının bağlantı durumlarına göre isimlendirme yapılmıştır. Örnek olarak Paket yay sisteminde yay sargıları birbirine birbirlerine bağlı değildir.

İnsandaki Kemik, Eklem, Kas ve Sinir Sistemini destekleyen yapıda üretilen ürünler için kullanılan kelimedir. Ortopedi: Hareketi sağlayan organ bozukluklarını tedavi eden bilim dalıdır.

İpliksi yapılardır. Her türlü maddeyi oluşturan ince ve uzun parçalardır. Pırasa sebzesi, insan kası, ipliği oluşturan pamuk parçaları liflere örnek olarak verilebilir.

Keten bitkisinden üretilir. Pamuk lifine benzer yapıdadır. Pamuktan daha sağlam ve parlaktır. Keten Kumaş Nem emici, ısıya dayanıklı, esnemez, toz çekmez, ses ve ısı yalıtımı sağlar, güneşte solmaz.